Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Державний земельний кадастр Стаття 32. Порядок внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України, межі адміністративно-територіальних одиниць, заходи щодо охорони земель і ґрунтів, нормативну грошову оцінку земель, розташованих в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, містобудівною документацією Стаття 32. Порядок внесення до Державного земельно...

Стаття 32. Порядок внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України, межі адміністративно-територіальних одиниць, заходи щодо охорони земель і ґрунтів, нормативну грошову оцінку земель, розташованих в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, містобудівною документацією

Про Державний земельний кадастр (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 896

    Просмотров

  • 896

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    {Назва статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законами № 711-IX від 17.06.2020 , № 1175-IX від 02.02.2021 , № 1423-IX від 28.04.2021 , № 2698-IX від 19.10.2022 }

    1. Відомості про межі адміністративно-територіальних одиниць, нормативну грошову оцінку земель, розташованих у межах територій адміністративно-територіальних одиниць, обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, вносяться до Державного земельного кадастру на підставі рішення відповідного органу державної влади чи органу місцевого самоврядування про встановлення і зміну меж адміністративно-територіальної одиниці, про затвердження документації із землеустрою, документації з оцінки земель, яка є підставою для внесення таких відомостей. Відомості про державний кордон України вносяться до Державного земельного кадастру відповідно до затверджених документів щодо демаркації, редемаркації, делімітації державного кордону України на підставі рішення центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

    {Абзац перший частини першої статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5245-VI від 06.09.2012 , № 1175-IX від 02.02.2021 , № 1423-IX від 28.04.2021 }

    Рішення подається Державному кадастровому реєстратору, який здійснює внесення таких відомостей до Державного земельного кадастру, в електронній формі разом з електронним документом, що містить відомості про результати робіт із землеустрою та оцінки земель.

    {Абзац другий частини першої статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законами № 340-IX від 05.12.2019 , № 1423-IX від 28.04.2021 }

    При внесенні відомостей про державний кордон України до Державного земельного кадастру розроблення електронного документа забезпечує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, який погоджує такий документ.

    {Частину першу статті 32 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 1175-IX від 02.02.2021 }

    Відомості про заходи щодо охорони земель і ґрунтів вносяться до Державного земельного кадастру на підставі рішення замовника документації із землеустрою в галузі охорони земель про її затвердження.

    {Частину першу статті 32 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 2698-IX від 19.10.2022 }

    2. Внесення відомостей до Державного земельного кадастру або надання мотивованої відмови у такому внесенні здійснюється у строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів з дня отримання відповідної документації, якщо цим Законом не встановлено інший строк для здійснення цих дій.

    3. Підставою для відмови у внесенні до Державного земельного кадастру відомостей, передбачених частиною першою цієї статті, є:

    подання документів, передбачених частиною першою цієї статті, не в повному обсязі;

    невідповідність поданих документів вимогам законодавства.

    Зміна найменування акціонерного товариства у зв’язку із зміною типу акціонерного товариства або перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство не є підставою для відмови у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру.

    {Частину третю статті 32 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 1983-VIII від 23.03.2017 }

    4. На підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України, межі адміністративно-територіальних одиниць, нормативну грошову оцінку земель, розташованих в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, містобудівною документацією, Державним кадастровим реєстратором безоплатно видається органу, який прийняв відповідне рішення, витяг з Державного земельного кадастру.

    На підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про заходи щодо охорони земель і ґрунтів Державний кадастровий реєстратор безоплатно видає замовнику, який прийняв рішення про затвердження документації із землеустрою в галузі охорони земель, витяг з Державного земельного кадастру.

    {Частину четверту статті 32 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2698-IX від 19.10.2022 }

    {Частина четверта статті 32 із змінами, внесеними згідно із Законами № 711-IX від 17.06.2020 , № 1175-IX від 02.02.2021 , № 1423-IX від 28.04.2021 }

    Предыдущая

    34/43

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст