Главная Сервисы для юристов ... Законы Про радіочастотний ресурс України Стаття 41. Висновок щодо електромагнітної сумісності Стаття 41. Висновок щодо електромагнітної суміснос...

Стаття 41. Висновок щодо електромагнітної сумісності

Про радіочастотний ресурс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 574

    Просмотров

  • 574

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Висновок щодо електромагнітної сумісності у смугах частот загального користування надається УДЦР на платній основі у порядку, визначеному національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Висновок щодо електромагнітної сумісності у смугах частот спеціального користування надає Генеральний штаб Збройних Сил України. Затверджені ЦОВЗ методики розрахунків електромагнітної сумісності є обов'язковими для Генерального штабу Збройних Сил України та УДЦР.

    {Частина перша статті 41 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2391-VI від 01.07.2010 }

    2. Висновок дає право на встановлення, монтаж конкретних радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв з визначеними умовами.

    3. Суб'єкт господарювання, який має намір експлуатувати радіоелектронні засоби або випромінювальні пристрої, особисто або через уповноважений ним орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення звертається до УДЦР із заявою про видачу висновку за встановленою національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, формою.

    4. Заява повинна містити позиції щодо радіочастот (смуг радіочастот), необхідних для експлуатації радіоелектронних засобів, а також термінів початку та повного освоєння замовлених радіочастот (смуг радіочастот).

    5. До заяви про видачу висновку заявник додає:

    1) для радіоаматорів та інших фізичних осіб - ксерокопію документа, що засвідчує особу;

    {Пункт 1 частини п'ятої статті 41 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3205-VI від 07.04.2011 , № 5410-VI від 02.10.2012 }

    2) копію ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України - у разі, якщо її наявність передбачена законодавством;

    3) пояснювальну записку, в якій надається обґрунтування необхідної смуги, номіналів радіочастот, що замовляються, інформація про призначення та характер радіомережі, тип радіоелектронних засобів, що планується використовувати в радіомережі, їх параметри. У пояснювальній записці також наводяться, за наявності, дані про зону обслуговування та орієнтовний частотний план;

    4) схему організації радіозв'язку, що планується;

    5) копії карт місцевості в масштабі 1:200000 або 1:100000 із зазначенням місць знаходження радіоелектронних засобів.

    6. Висновок щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення, у тому числі висновок для потреб тимчасового мовлення, надається за замовленням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

    {Частина шоста статті 41 в редакції Закону № 4311-VI від 12.01.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2244-VIII від 07.12.2017 }

    7. Заява про надання висновку залишається без розгляду, якщо:

    1) заява подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень;

    2) подано не всі документи, передбачені цією статтею;

    3) документи оформлені з порушенням вимог цієї статті;

    4) радіоелектронні засоби, які планує використовувати заявник, не входять до реєстру радіоелектронних засобів, дозволених до використання в Україні;

    5) на радіоелектронні засоби, які планує використовувати заявник, немає встановленого законодавством документа про підтвердження відповідності;

    6) у Плані використання радіочастотного ресурсу України у зазначеній смузі радіочастот не визначена заявлена радіотехнологія.

    8. У разі залишення заяви про надання висновку без розгляду УДЦР протягом тижня від дати реєстрації заяви інформує заявника в письмовій формі із зазначенням відповідних підстав.

    9. У разі усунення причин, що були підставою для винесення рішення про залишення заяви без розгляду, заявник може повторно подати заяву про видачу висновку щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

    10. Термін надання заявнику висновку не повинен перевищувати 30 діб від дати реєстрації заяви без урахування термінів погодження та міжнародної координації заявлених частотних присвоєнь. У разі необхідності погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України термін надання висновку не повинен перевищувати 80 діб. У разі необхідності міжнародної координації термін надання висновку продовжується на термін, визначений Регламентом радіозв'язку Міжнародного союзу електрозв'язку або відповідними міжнародними договорами.

    11. У разі якщо за результатами розгляду відповідної заяви електромагнітну сумісність забезпечити неможливо, УДЦР надає заявникові письмове обґрунтування відмови.

    12. Відмова в наданні висновку надається в разі:

    1) негативних результатів міжнародної координації;

    2) невиконання умов електромагнітної сумісності на заявлених радіочастотах з діючими або запланованими радіоелектронними засобами.

    13. УДЦР має право на отримання від заявника додаткової інформації з питань, віднесених до його компетенції і які виникають при розгляді заяви, з продовженням терміну підготовки висновку за згодою заявника.

    14. Термін дії висновку становить 6 місяців, за винятком висновків для радіоелектронних засобів мовлення, для яких встановлюється термін дії 12 місяців.

    15. Висновки видаються на бланках, зразки яких затверджуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

    {Частина п'ятнадцята статті 41 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5316-VI від 02.10.2012 }

    16. Висновок надається УДЦР на кожний окремий радіоелектронний засіб або випромінювальний пристрій стаціонарного розташування.

    Предыдущая

    43/61

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст