Головна Блог ... Новини Мистецтво бути байдужим: названо дієві способи ігнорувати чужу думку Мистецтво бути байдужим: названо дієві способи ігн...

Мистецтво бути байдужим: названо дієві способи ігнорувати чужу думку

  • 0

  • 0

  • 36

Відключити рекламу

Багато хто з нас розуміє, наскільки шкідливо завжди дбати про те, що подумають інші люди: це не тільки змушує соромитися кожного кроку, а й означає, що людина живе своє життя для інших, а не для себе.

Але не все втрачено, на щастя, оскільки є 7 вірних способів позбутися залежності від думки інших людей раз і назавжди, пише HackSpirit.

1) Усвідом, що ти не такий важливий

Ви не такі важливі, як вам здається, зазначила Ава Сінклер - колишня спортсменка, яка стала фахівцем у світі гарного самопочуття та усвідомленості. "Я не хочу, щоб це образило... я кажу це, тому, що це по-справжньому звільняє", - зазначила вона й додала, що люди надто егоцентричні, щоб думати про когось довго й багато.

"І бачачи, що ніхто не звертає на вас особливої уваги, ви можете прожити своє життя для себе", - констатувала фахівець.

2. Переверніть розповідь на секунду

"Подумайте про когось, хто вам не подобається. Тепер згадайте все, що сталося з вами за останній тиждень, чим ви займалися, що займало ваші думки, з якими людьми ви проводили час. Нарешті, спробуйте пригадати, скільки разів ви думали про людину, яка вам не подобається, довше однієї хвилини", - рекомендувала Сінклер.

Вона зазначила, що, найімовірніше, на тлі поточних подій ви взагалі не думали про людину, яка вам неприємна. "Те, як ви думаєте про інших, найімовірніше, відповідає тому, що вони думають про вас. Ми приділяємо менше енергії аналізу життя інших людей, ніж думаємо", - констатувала вона.

3. "Поставте себе в незручне становище" навмисно

Це випробування вогнем, проте це також може бути неймовірно визвольним.

Фахівчиня зазначила, що є такий вид психологічного лікування, як експозиційна терапія. Це коли людина піддається впливу своїх страхів у безпечному середовищі та за допомогою професіонала.

Читайте також: Сила для тіла і розуму: як індійські практики здатні вплинути на організм, - майстри йоги Чому коти люблять "полювати" на лазерні указки та чи корисно це для них Користь чи шкода: що відбувається з вашим тілом, коли ви вживаєте пальмову олію

"Однак, якщо ваші страхи не надто серйозні - наприклад, якщо ви занадто хвилюєтеся перед знайомством із новими людьми - ви можете самі практикувати експозиційну терапію, регулярно виходячи зі своєї зони комфорту", - рекомендувала Сінклер.

"Якщо ви навмисно бентежите себе, то врешті-решт перестаєте відчувати збентеження, що звільняє вас від ланцюгів сорому і страху", - констатувала вона.

4. Заземліться в теперішньому моменті, коли хвилювання зашкалює

Якщо ви відчуваєте стрес через те, що про вас можуть подумати інші, і відчуваєте, що починаєте сильно хвилюватися, можливо, було б непогано вдатися до звичайних засобів від стресу та занепокоєння: медитації, прогулянки на природі, усвідомленості та самоаналізу.

5. Визнайте, що ваші припущення можуть бути неточними

Ви можете бути впевнені, що знаєте, що про вас думають інші, але насправді ви не маєте ані найменшого уявлення про це.

"Припущення - найгірший кошмар. Саме в них криється більшість проблем: ми припускаємо, що щось є істинним і продовжуємо в це вірити, навіть якщо первісне припущення могло бути абсолютно неправильним", - сказала фахівець.

"Чи знаєте ви, як знайти вихід із лабіринту? Ставити запитання. Якщо ви припускаєте, що в когось є певна думка щодо вашого життя або щодо ваших вчинків, запитайте його", - рекомендувала екс-спортсменка.

Вона зазначила, що існує ймовірність почути неправду, але краще попросити роз'яснень, "ніж тонути в сумнівах і переживаннях, які можуть виявитися абсолютно необґрунтованими".

6. Оточіть себе друзями, які приймають вас

Люди, чия думка важлива для нас, мають бути близькими друзями, які приймають і люблять вас такими, якими ви є.

"Якщо я прийму важливе рішення, яке вплине на кілька сфер мого життя, мені небайдуже, що про це думає мій найкращий друг. Я хочу, щоб він схвалив мій вибір, тому що я ціную і поважаю його думку", - пояснила фахівець.

Інакше кажучи, наявність пари близьких друзів, які пропонують вам поради та емоційну підтримку, дає змогу не так сильно перейматися думкою інших людей.

7. Пам'ятайте, що це ВАШЕ життя

Людина перебуває на планеті Земля неймовірно короткий час. І запитайте себе, чи справді ви хочете витрачати час на стрес через те, що про вас подумає сусідка з третього під'їзду чи Галина Григорівна з відділу кадрів?

Через кілька років сусідка може назавжди зникнути з вашого життя. Через кілька місяців Галина Григорівна піде працювати в іншу компанію, і велика ймовірність, що ви ніколи більше не побачите їх.

"Але ви завжди залишитеся в себе самі, тому це ваше життя і ви можете обирати, що говорити, робити, відчувати і думати", - порадила фахівчиня.

Інші психологічні новини

З'ясувати, коли люди брешуть, не завжди легко, проте є кілька ознак, за якими можна непомітно визначити, чи бреше вам ваш співрозмовник. Хоча жодна з цих підказок окремо не є абсолютно достовірною, але якщо ви помітили кілька з них одночасно, слід насторожитися.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 36

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 36

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст