Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів Стаття 20. Скасування спеціальних заходів забезпечення безпеки Стаття 20. Скасування спеціальних заходів забезпеч...

Стаття 20. Скасування спеціальних заходів забезпечення безпеки

Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 377

    Переглядів

  • 377

    Переглядів

  • Додати в обране

    Підставою для скасування спеціальних заходів забезпечення безпеки може бути:

    а) закінчення строку конкретного заходу забезпечення безпеки;

    б) усунення небезпеки;

    в) заява особи, щодо якої застосовано заходи забезпечення безпеки;

    г) систематичне невиконання особою, взятою під захист, законних вимог органів, які забезпечують її безпеку, якщо цю особу письмово було попереджено про можливість такого скасування.

    За наявності підстав для скасування заходів забезпечення безпеки уповноваженою посадовою особою органу, зазначеного у статті 14 цього Закону, виноситься мотивована постанова про їх скасування, про що письмово повідомляється особа, взята під захист. Зазначена постанова може бути оскаржена зацікавленою особою до суду або до відповідного вищого органу, що забезпечує безпеку. Така скарга повинна бути розглянута терміново. Про прийняте рішення ця особа повідомляється протягом доби.

    {Частина друга статті 20 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1697-VII від 14.10.2014 }

    Попередня

    20/24

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст