Стаття 15. Територіальні органи поліції

Про Національну поліцію (ЗМІСТ) Інші закони
  • 9371

    Переглядів

  • 9371

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Територіальні органи поліції утворюються як юридичні особи публічного права в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, містах, районах у містах та як міжрегіональні (повноваження яких поширюються на декілька адміністративно-територіальних одиниць) територіальні органи у межах граничної чисельності поліції і коштів, визначених на її утримання.

    {Частина перша статті 15 в редакції Закону № 1354-VIII від 12.05.2016 }

    2. Територіальні органи поліції утворює, ліквідовує та реорганізовує Кабінет Міністрів України за поданням Міністра внутрішніх справ України на підставі пропозицій керівника поліції.

    3. Структуру територіальних органів поліції затверджує керівник поліції за погодженням з Міністром внутрішніх справ України.

    4. Штатний розпис (штат) та кошторис територіальних органів поліції затверджує керівник поліції.

    5. Керівники територіальних органів поліції призначаються на посади та звільняються з посад керівником поліції за погодженням з Міністром внутрішніх справ України.

    6. Заступників керівників територіальних органів поліції призначає на посади та звільняє з посад керівник територіального органу поліції.

    7. Керівником, заступником керівника територіального органу поліції може бути призначена особа, яка:

    1) відповідає загальним умовам вступу на службу в поліцію;

    2) має вищу повну юридичну освіту;

    3) має стаж роботи в галузі права не менш як п’ять років;

    4) має досвід роботи на керівних посадах не менше одного року.

    {Частина сьома статті 15 набирає чинності з 1 січня 2017 року - див. підпункт 2 пункту 1 розділу XI цього Закону}

    Попередня

    55/148

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст