Головна Блог ... Новини Уряд ухвалив перелік документів для проходження мед-соціальної експертизи: що треба знати Уряд ухвалив перелік документів для проходження ме...

Уряд ухвалив перелік документів для проходження мед-соціальної експертизи: що треба знати

  • 0

  • 0

  • 44

Відключити рекламу

Кабінет міністрів України затвердив перелік документів для проходження медико-соціальної експертизи. Про це повідомляється на сайті Кабміну.

Зазначається, що внаслідок війни збільшується кількість людей, які потребують встановлення інвалідності, значну частину серед них складають військовослужбовці.

"У зв’язку з цим визначено чіткий перелік документів, що подають пацієнти для проходження медико-соціальної експертизи. Це дозволить зменшити навантаження на людей та скоротить терміни оформлення документів для подачі до медико-соціальних експертних комісій (МСЕК)", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Заборона на пересування країною для громадян України: суть, нюанси та правила Зміна моделі бронювання стане викликом для діючої влади, – політолог Чи можна отримати відстрочку, навчаючись на магістратурі з дипломом спеціаліста

Загальні документи, які пацієнт подає для проходження медико-соціальної експертизи:

паспорт громадянина України (у випадку предʼявлення паспорта громадянина України у формі "ID картки" також витяг з реєстру територіальної громади);довідка про присвоєння реєстраційного номера платника податків;для чоловіків від 18 до 60 років військовий квиток (тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного) чи посвідчення про приписку до призовної дільниці або довідка територіального центру та соціальної підтримки про перебування на військовому обліку;для людей, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України або інтернування в нейтральних державах - довідка про перебування у місцях несвободи внаслідок збройної агресії проти України.Читайте також: "Куцо і потворно" : військовий різко прокоментував оскарження рішення ВЛК в суді У Києві пройдуть військові навчання: мешканців просять не знімати відео Тут працюють ті, хто вже пройшов цей важкий шлях: воїн розкрив деталі служби в ТЦК

Медичні документи, що подають лікарські консультативні комісії до МСЕК, такі:

направлення на МСЕК;медичні документи, що стосуються захворювання чи стану (виписка з медичної картки);результати лабораторних та інших досліджень, що підтверджують діагноз або стан і ступінь його важкості;план медичної, професійної й індивідуальної реабілітації;документи, що підтверджують причинний зв’язок з інвалідністю;документи, що підтверджують безперервну тимчасову непрацездатність протягом чотирьох місяців.

В уряді підкреслюють, що окремі зміни стосуються проходження МСЕК військовослужбовцями. Зокрема, відтепер причинний зв’язок інвалідності, а також ступінь втрати працездатності колишніх військовослужбовців встановлюватиметься на підставі постанови ВЛК, оформленої довідкою ВЛК, свідоцтвом про хворобу або протоколом засідання штатної ВЛК.

"Ступінь втрати працездатності військовослужбовцю/військовослужбовиці комісія встановлюватиме після закінчення його лікування. На підставі даних про втрату здоров’я комісія розроблятиме програму медичної, професійної та соціальної реабілітації", - пояснюють у Кабміні.

Читайте також: Реєстр військовозобов'язаних "Оберіг": у Міноборони пояснили, як він працює Правила перетину кордону можуть бути змінені, - ДПСУ Хто не ухилянт: юрист назвала поважні причини неявки до військкомату

Мобілізація в Україні - останні новини

УНІАН повідомляв, як оновити дані в ТЦК з 18 травня. Новий закон про мобілізацію, який президент України підписав 16 квітня, набуває чинності з 18 травня.

Згідно з документом, усі військовозобов'язані українці, починаючи з цієї дати, мають протягом 60 днів оновити свої дані. Це можна буде зробити як під час особистого візиту до ТЦК, так і онлайн.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 44

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 44

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст