Отзывы

Публикации (22):

Ещё
Ещё
О себе

Юридична компанія ASKOLD надає повний спектр юридичних послуг з обслуговування бізнесу, захисту та представництва інтересів в судах усіх рівнів та юрисдикцій України, а також в органах державного управління.

ASKOLD надаються послуги у наступних практиках:

- КОРПОРАТИВНА практика (реєстрація, реорганізація і ліквідація юридичних осіб, розробка моделей корпоративного управління, супровід процедури банкрутства, корпоративні спори, захист від недружнього поглинання (рейдерства);

- ГОСПОДАРСЬКА практика (комплексне юридичне обслуговування, договірне право, супровід угод, ЗЕД операції, господарські спори);

- ПОДАТКОВА практика (консультування, податкове планування, супровід перевірок, податкові спори,бухгалтерські послуги);

- МИТНЕ право (спори з митницею, зміна коду УКТ ЗЕД, митна вартість,супровід перевірок пост-аудиту);

- ТРУДОВЕ право (отримання дозволу на працевлаштування для іноземців, колективний договір, реєстрація профорганізацій, трудові спори);

- МІГРАЦІЙНЕ право (дозвільні документи для іноземців, посвідка на проживання, продовження терміну перебування, інформаційні довідки);

- ЗЕМЕЛЬНЕ право (супровід угод, земельні спори);

- СУДОВА практика (досудове врегулювання спорів, судове представництво, супровід виконавчого провадження, спори з держорганами).

Високий рівень обслуговування клієнтів забезпечується дотриманням основних принципів:

confidencial_icon Конфіденційність: ми гарантуємо повну конфіденційність. Інформація, яку ми отримуємо від наших довірителів не виходить за стіни нашого офісу.

chestn_icon Чесність: ми не даємо помилкових прогнозів по вашій ситуації. Ми чесно аналізуємо ваша справа і говоримо про перспективи як вони є.

effect_iconЕфективність: наша мета – знайти рішення, що дозволить отримати результат максимально відповідний вашим очікуванням.

otvetstv_icon Відповідальність: ми не підводимо своїх довірителів і тримаємо своє слово. Якщо ми пообіцяли виконати що-небудь, то це обов’язково буде зроблено.

Компанія ASKOLD – це надійний партнер Вашого бізнесу сьогодні і гарант його безпеки завтра!

фото

Свидетельства и награды.