Главная Сервисы для юристов ... Законы Про нотаріат Стаття 30-1. Порядок припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса Стаття 30-1. Порядок припинення нотаріальної діяль...

Стаття 30-1. Порядок припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса

Про нотаріат (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 2322

    Просмотров

  • 2322

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса здійснюється відповідним територіальним органом Міністерства юстиції України за наявності підстав, передбачених цим Законом, шляхом видання наказу про припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса.

    {Частина перша статті 30 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 775-IX від 14.07.2020 }

    У випадках, передбачених пунктами 1-3, 5-9 частини першої статті 30 цього Закону, відповідний територіальний орган Міністерства юстиції України зобов’язаний зобов’язані негайно передати приватному нотаріусу копію наказу про припинення його нотаріальної діяльності.

    {Частина друга статті 30 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 775-IX від 14.07.2020 }

    Приватний нотаріус зобов’язаний припинити нотаріальну діяльність з моменту отримання копії наказу про припинення його нотаріальної діяльності.

    Наказ про припинення нотаріальної діяльності може бути оскаржений приватним нотаріусом до Міністерства юстиції України або до суду. Оскарження цього наказу приватним нотаріусом зупиняє реалізацію положень, передбачених частинами п’ятою і шостою цієї статті.

    Особа, нотаріальна діяльність якої припинена, зобов’язана протягом одного місяця з дня одержання копії наказу передати до відповідного державного нотаріального архіву всі документи нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса. У разі якщо цей строк є недостатнім, він може бути продовжений рішенням відповідного територіального органу Міністерства юстиції України, але лише один раз і не більше ніж на місяць.

    {Частина п'ята статті 30 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 775-IX від 14.07.2020 }

    У разі неможливості або відмови приватного нотаріуса особисто здійснити передачу документів нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса у встановлені строки цей обов’язок покладається на відповідний територіальний орган Міністерства юстиції України, яке в разі необхідності залучає до цього поліцейських.

    {Частина шоста статті 30 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законами № 901-VIII від 23.12.2015 , № 775-IX від 14.07.2020 }

    Порядок та умови здачі і знищення особистої печатки приватного нотаріуса встановлюються і забезпечуються спеціально уповноваженими органами з питань дозвільної системи.

    Припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса означає припинення дії реєстраційного посвідчення.

    {Закон доповнено статтею 30 - 1 згідно із Законом № 614-VI від 01.10.2008 }

    Предыдущая

    76/152

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст