Главная Сервисы для юристов ... Законы Цивільний кодекс України Стаття 681-1. Правові наслідки відкликання товару у покупця Стаття 681-1. Правові наслідки відкликання товару ...

Стаття 681-1. Правові наслідки відкликання товару у покупця

Цивільний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 1365

    Просмотров

  • 1365

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. У разі якщо виготовлювач товару відповідно до закону відкликає його у покупця, покупець має право вимагати від продавця або виготовлювача за своїм вибором:

    1) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

    2) повернення сплаченої за товар грошової суми;

    3) заміни товару на такий самий товар або на аналогічний товар з числа наявних у продавця (виготовлювача).

    2. Сплачена за товар грошова сума, що підлягає поверненню покупцеві у разі відкликання товару, визначається виходячи з ціни такого товару на час відкликання, а в разі зниження ціни - виходячи з ціни товару на час його придбання покупцем.

    3. Виготовлювач повертає покупцеві грошову суму, сплачену ним за товар, у момент фактичного повернення покупцем такого товару виготовлювачу чи іншій особі, уповноваженій виготовлювачем, або в інший строк за домовленістю з покупцем.

    4. До відносин, пов'язаних з правовими наслідками відкликання товару у покупця, не врегульованих цією статтею, застосовуються положення цього параграфа та законодавства про захист прав споживачів.

    {Кодекс доповнено статтею 681 - 1 згідно із Законом № 2735-VI від 02.12.2010 }

    Предыдущая

    704/1341

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст