Головна Блог ... Новини Безпосередньої загрози Часовому Яру немає, лінія фронту тут стабілізувалась, - військові Безпосередньої загрози Часовому Яру немає, лінія ф...

Безпосередньої загрози Часовому Яру немає, лінія фронту тут стабілізувалась, - військові

  • 0

  • 0

  • 32

Відключити рекламу

Військові, які наразі обороняють Часів Яр від росіян, кажуть, що зараз безпосередньої загрози для міста немає, лінія фронту тут стабілізувалась. Про це заявив в ефірі телемарафону заступник командира другого штурмового батальйону 5-ї окремої штурмової  київської бригади ЗСУ Олексій Тарасенко, який разом з побратимами захищає позиції в районі Часового Яру.

"Якогось суттєвого просування ворога в смузі відповідальності немає, лінія фронту плюс-мінус стабілізувалась. Очевидно, що зараз безпосередньої загрози Часовому Яру немає", - сказав він.

Водночас Тарасенко зазначив, що ворог продовжує атакувати українських оборонців по кілька разів на день, принайні це відбувається в смузі відповідальності 5-ї штурмової бригади.

"Противник просто не доводить своїм людям, що на наших позиціях є обронці, каже, що позиції пусті і відправляє їх майже завжди в одну сторону", - підкреслив військовий.

Читайте також: Росіяни підло вдарили по Харкову: стало відомо про наслідки атаки (фоторепортаж) НПЗ у Калузькій області Росії атакував дрон: які наслідки "прильоту" (відео) Росіяни намагаються захопити нові території, атакують як скажені, - Генштаб

За словами Тарасенка, наразі у нього немає інформації про розмір ворожого угруповування біля Часового Яру і він не може сказати про його збільшення чи зменшення останнім часом. Однак зауважив, що з допитів крайніх полонених можна сказати, що це в основному люди, яких буквально місяць тому звільнили з місць ув’язнення і вони потрапляють до штурмових підрозділів, зокрема "Ахмат".  

"І їм задачі доводяться максимально коротко, максимально без деталей.  Вони йдуть у вказаному напрямку і там уже по ситуації орієнтуються. Очевидно, що при такій підготовці у противника вкрай мало шансів на успіх", - прокоментував він.

Часіс Яр - останні дані

Як повідомляв УНІАН, росіяни за наказом Путіна намагались взяти Часів Яр під контроль до 9 травня, але завдяки титанічним зусиллям наших оборонців їм цього не вдалося зробити.

В Інституті вивчення війни (ISW) з посиланням на речника "Хортиці" Назара Волошина інфоромували, що кількість бойових зіткнень на сході істотно зросла з 84 8 травня до 146 9 травня. Більшість бойових дій відбулася на території від Харківської області до прикордонної зони Донецької та Запорізької областей.

Міноборони Великої Британії підрахувало, що з березня по квітень 2024 року кількість російських атак зросла на 17%, а понад 75% повідомлень про наземні атаки були зафіксовані у напрямку Часового Яру, Авдіївки та Мар'їнки. Водночас кількість російських атак біля Часів Яру зросла на 200%.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 32

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 32

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст