Головна Блог ... Новини БПЛА не замінять артилерію: командир дроноводів назвав головні причини БПЛА не замінять артилерію: командир дроноводів на...

БПЛА не замінять артилерію: командир дроноводів назвав головні причини

  • 0

  • 0

  • 31

Відключити рекламу

Дрони не в змозі повністю замінити артилерію у сучасній війні, сьогодні ЗСУ змушені покладатися на безпілотники лише через гострий дефіцит інших озброєнь. Про це в інтерв’ю виданню Texty розповів головний сержант батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади із позивним "Янгрр".

"На жаль, ми зараз своїми дронами заміняємо все, що тільки можна: артилерію, міномети, гранатомети, що завгодно. Через критичний брак боєприпасів і засобів, які Україна сподівалася отримати від наших західних партнерів. Але ми не можемо повноцінно замінити собою роботу артилерії. Це зовсім інша річ", – розповідає військовий. 

Він зауважив, що дрони не можуть ефективно працювати в умовах туману, сильного вітру, дощу та снігопаду. На відміну від артилерії. Крім того, потужність боєприпасів, які здатні переносити дрони, значно поступається артилерійським снарядам калібру 155 мм і навіть мінометним мінам калібру 120 мм.

Читайте також: Люди сміються, але це не божевілля: аналітики Заходу оцінили "танк-черепаху" РФ (відео) Коли Україна отримає F-16: посол Данії дав оптимістичний прогноз Forbes підрахував, скільки військової техніки не вистачає Україні і якої - найбільше

"Нашу діяльність можна порівняти зі скальпелем: ми можемо дуже точно й добре відпрацьовувати, але, наприклад, коли йдеться про масовану атаку противника, накрити якийсь квадрат ми просто не в змозі. Це вже робота для ствольної та ракетної артилерії", – розповідає боєць.

Порівнюючи роботу дроноводів ЗСУ і армії загарбників, "Янгрр" визнає значну перевагу ворога за кількістю дронів, але переконує, що українські оператори майстерніші.

Попри обіцянки держави виготовити щонайменше мільйон дронів для ЗСУ, підрозділ "Янгрр" значною мірою покладається на волонтерську допомогу. За словами військового, держава забезпечує 70% розвідувальних засобів типу "крило", 50% розвідників коптерного типу, 30% FPV-дронів і 100% нічних "бомберів". Решту покривають волонтери, зокрема і 100% ударних дронів типу "крило".

Війна дронів в Україні: останні новини

Як писав УНІАН, через значну шкоду від українських дронів на фронті Росія почала впроваджувати не лише високотехнологічні засоби протидії (наприклад, РЕБ), але також і більш примітивні захисні системи. Зокрема росіяни захищаються від українських дронів звичайними сітками.

Також ми розповідали, що Україна перетворила легкомоторний літак на стратегічний дрон-камікадзе. Військові об'єкти в Татарстані, до якого більше тисячі кілометрів, атакують саме дрони, перероблені з літаків.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 31

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 31

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст