Головна Блог ... Новини Допомога Україні від США все одно під загрозою: у WP попередили про серйозні ризики Допомога Україні від США все одно під загрозою: у ...

Допомога Україні від США все одно під загрозою: у WP попередили про серйозні ризики

  • 0

  • 0

  • 36

Відключити рекламу

Союзники США з Європи та Азії зроблять серйозну помилку, якщо сприймуть ухвалення законопроєкту про допомогу Україні як сигнал про те, що їм не потрібно домагатися більшої стратегічної автономії, вважає оглядач The Washington Post і старший науковий співробітник Ради з міжнародних відносин Макс Бут.

На його думку, їм було б корисно діяти так, наче Сполучені Штати фактично відвернулися від світу, тому що існує цілком реальний ризик.

"Як би не було болісно отримати допомогу Україні через Конгрес, 61 мільярд доларів, швидше за все, закінчаться до кінця року. Це означає, що на початку 2025 року знадобиться ще один законопроєкт. Якщо Трамп переможе в листопаді, вкрай малоймовірно, що він підтримає такий закон. Він продовжує говорити, що покладе край війні за 24 години. Багато хто вважає, що він відріже Україну, щоб змусити її укласти однобоку угоду, якої російський диктатор Володимир Путін не має наміру дотримуватися. Президентські вибори у США можуть визначити долю України, і Трамп може легко перемогти на цих виборах. Навіть якщо він цього не зробить, допомога Україні все одно опиниться під загрозою, якщо республіканці контролюватимуть будь-яку з палат Конгресу", - зазначив оглядач.

Він додав, що союзникам США доведеться розробляти плани дій на випадок непередбачуваних обставин, виходячи з того, що Америка, можливо, більше не буде поруч із ними в майбутньому.

"Дійсно, це вже відбувається: Канада і європейські члени НАТО збільшили свої витрати на оборону на 11% у 2023 році, а Японія збільшує свої витрати на оборону на 16,5% цього року. Але це може бути тільки початком довгострокового відходу від Сполучених Штатів, коли країни від Німеччини до Південної Кореї обговорюють, чи можуть вони, як і раніше, розраховувати на ядерну парасольку США, чи їм потрібно здобувати власну ядерну зброю", - йдеться в огляді.

На думку Бута, союзникам США життєво важливо робити більше для зміцнення своїх багатосторонніх оборонних зв'язків, щоб менше залежати від "примх Вашингтона":

Читайте також: В ООН підтвердили, що Росія вдарила по Харкову ракетою КНДР "Якщо Путін візьме гору": Столтенберг напророчив Заходу розплату за зраду України "План Б" Путіна: експерт пояснив, чому Лукашенко заявив про загрозу від Литви Через війну в Україні: Німеччина витрачатиме більше коштів на цивільну оборону

"У випадку з Японією і Південною Кореєю це означає продовження зміцнення їхніх військових і розвідувальних зв'язків, що зароджуються, перед обличчям зростаючих загроз з боку Китаю і Північної Кореї. У випадку Європи це означає не тільки продовження підвищення витрат на оборону, а й поглиблення співпраці як в оборонному виробництві, так і у військовій сфері".

Допомога Україні від США - актуальне

Нагадаємо, 20 квітня Палата представників США проголосувала за схвалення допомоги Україні на суму в 60,84 мільярда доларів.

Повідомлялося, що під час ухвалення рішення про винесення відповідного законопроєкту на голосування особливо важливими для спікера палати представників Конгресу США Майка Джонсона були аргументи членів релігійної спільноти.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 36

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 36

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст