Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор Стаття 45. Повноваження Уповноваженого органу у сфері ліцензування Стаття 45. Повноваження Уповноваженого органу у сф...

Стаття 45. Повноваження Уповноваженого органу у сфері ліцензування

Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор (ЗМІСТ) Інші закони
  • 361

    Переглядів

  • 361

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Уповноважений орган здійснює видачу ліцензій на види діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор відповідно до порядку, встановленого цим Законом та ліцензійними умовами.

    2. Уповноважений орган розробляє ліцензійні умови для кожного виду діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.

    3. Ліцензійні умови для кожного виду діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор затверджуються Кабінетом Міністрів України.

    {Постанови КМ № 1341 , № 300 }

    4. Уповноважений орган вносить до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань і реєстрів, що ведуться відповідно до цього Закону, прийняті ним рішення, документи та інші відомості про ліцензування видів господарської діяльності, необхідні для ведення реєстрів, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

    5. Інші повноваження Уповноваженого органу визначені Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності".

    Попередня

    45/60

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст