Стаття 26. Види і склад апеляційних судів

Про судоустрій і статус суддів (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 5097

    Просмотров

  • 5097

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Апеляційні суди діють як суди апеляційної інстанції, а у випадках, визначених процесуальним законом, - як суди першої інстанції, з розгляду цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних справ, а також справ про адміністративні правопорушення.

    2. Апеляційними судами з розгляду цивільних і кримінальних справ, а також справ про адміністративні правопорушення є апеляційні суди, які утворюються в апеляційних округах.

    3. Апеляційними судами з розгляду господарських справ, апеляційними судами з розгляду адміністративних справ є відповідно апеляційні господарські суди та апеляційні адміністративні суди, які утворюються у відповідних апеляційних округах.

    4. У складі апеляційного суду можуть утворюватися судові палати з розгляду окремих категорій справ.

    5. Судову палату очолює секретар судової палати, який обирається з числа суддів цього суду строком на три роки.

    6. Рішення про утворення судової палати, її склад, а також про обрання секретаря судової палати приймаються зборами суддів апеляційного суду за пропозицією голови суду.

    7. Секретар судової палати:

    1) організовує роботу відповідної палати;

    2) контролює здійснення аналізу та узагальнення судової практики у справах, віднесених до компетенції палати;

    3) інформує збори суддів апеляційного суду про діяльність судової палати.

    Предыдущая

    184/333

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст