Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 170. Форма і зміст заяви про скасування судового наказу та строки її подання Стаття 170. Форма і зміст заяви про скасування суд...

Стаття 170. Форма і зміст заяви про скасування судового наказу та строки її подання

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 9422

    Переглядів

  • 9422

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Боржник має право протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

    2. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.

    3. Заява про скасування судового наказу має містити:

    1) найменування суду, до якого подається заява;

    2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

    {Пункт 2 частини третьої статті 170 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

    3) ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження;

    4) наказ, що оспорюється;

    5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.

    4. Заява підписується боржником або його представником.

    5. До заяви про скасування судового наказу додаються:

    1) документ, що підтверджує сплату судового збору;

    2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником;

    3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.

    6. У разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.

    7. У разі видачі судового наказу відповідно до пункту 4 частини першої статті 161 цього Кодексу боржник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів.

    8. У разі видачі судового наказу відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, судовий наказ може бути переглянуто за нововиявленими обставинами у порядку, встановленому главою 3 розділу V цього Кодексу.

    Попередня

    171/516

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст